• "Kopalnia Piasku Kotlarnia – Linie Kolejowe" Sp. z o.o.

    ul. Dębowa 3, 47-246 Kotlarnia
      (77) 48-48-801

    Zarządca infrastruktury kolejowej

    Usługi udostępniania linii kolejowych

    Usługi utrzymania infrastruktury kolejowej

Kierownik Działu Nadzoru Technicznego

Zakres obowiązków:

  • kierowanie, nadzorowanie i koordynowanie pracy działu,
  • sporządzanie projektów umów, regulaminu przydzielenia tras i cennika opłat za dostęp i korzystanie z infrastruktury kolejowej,
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących przychodów z udostępnienia infrastruktury przewoźnikom kolejowym,
  • opiniowanie regulaminów technicznych stacji oraz regulaminów pracy bocznic kolejowych, pod względem zgodności z obowiązującymi instrukcjami i przepisami,
  • dbanie o aktualność instrukcji służbowych,
  • udział w organizowaniu oraz prowadzeniu szkoleń okresowych pracowników,
  • uczestnictwo w komisjach ustalających przyczyny awarii i zdarzeń kolejowych oraz sporządzanie odpowiedniej dokumentacji,
  • prowadzenie dochodzeń służbowych oraz sporządzanie związanej z tym dokumentacji,
  • wykonywanie czynności związanych z bezpieczeństwem w ramach udziału w pracach Zespołów ds. realizacji procedur Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem w transporcie kolejowym,
  • współpraca z pełnomocnikiem ds. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem w transporcie kolejowym.

Wymagania:

  • znajomość przepisów kolejowych,
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w branży kolejowej - w jednej ze specjalności: ruch, drogowy, srk,
  • mile widziane ukończone studia podyplomowe w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem (SMS) w transporcie kolejowym oraz uprawnienia audytora wewnętrznego SMS,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • dofinansowanie do wczasów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Na przysyłanych dokumentach prosimy umieścić klauzulę informacyjną:
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych moich danych osobowych przez Kopalnię Piasku Kotlarnia – Linie Kolejowe z siedzibą w Kotlarni przy ul. Dębowej 3 w związku z prowadzoną rekrutacją na stanowisko Kierownika Działu Nadzoru Technicznego.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art.. 4 pkt 11 RODO.

Kontakt:

Arleta Poloczek tel. (77) 480 29 07 wew. 632; e-mail.:

Automatyk sterowania ruchem kolejowym

  • wykonywanie napraw bieżących, remontów, pomiarów i regulacji urządzeń,
  • montowanie, obsługiwanie i eksploatowanie podzespołów i zespołów urządzeń sterowania ruchem kolejowym na stacjach, liniach kolejowych i na przejazdach kolejowych,
  • organizowanie prac podczas budowy, przebudowy, konserwacji, przeglądów okresowych i badań diagnostycznych urządzeń sterowania ruchem kolejowym
  • wykonywanie pomiarów i prób w czynnych urządzeniach sterowania ruchem olejowym,
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń sterowania ruchem kolejowym.

Wymagania:

  • wykształcenie zgodne z wymaganiami z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 30 grudnia 2014r. w sprawie pracowników zatrudnionych na stanowiskach bezpośrednio związanych z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego dla stanowiska automatyk,
  • posiadane kwalifikacje automatyka potwierdzone egzaminem,
  • dobra organizacja i umiejętność planowania pracy,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych moich danych osobowych przez Kopalnię Piasku Kotlarnia – Linie Kolejowe z siedzibą w Kotlarni przy ul. Dębowej 3 w związku z prowadzoną rekrutacją na stanowisko automatyka srk.