• Kopalnia Piasku "Kotlarnia" S.A.

    ul. Dębowa 3, 47-246 Kotlarnia
    tel: (77) 4848801

    Napisz ..

ELEKTROMONTER:

Zakres obowiązków:

- praca przy urządzeniach elektrycznych,

Nasze wymagania:

- wymagane uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji „E” pow. 1 kV,

- wymagane prawo jazdy kat. B

- umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- dofinansowanie do wypoczynku,

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

MASZYNISTA:

obsługa pojazdu trakcyjnego i wykonywanie prac manewrowych

- prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, dotyczącej obsługiwanego pojazdu

- wykonywanie czynności kontrolnych przed jazda

- co najmniej rok doświadczenia w prowadzeniu lokomotyw

- świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisku maszynisty

- wykształcenie minimum zawodowe

- stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu

- uprawnienia manewrowego i/lub ustawiacza oraz rewidenta będą dodatkowym atutem

- odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie

- możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozszerzania uprawnień

- korzystanie ze świadczeń ZFŚS

Kontakt:

Lucyna Walaszczyk